Відбулися соборна літургія та спільне говіння духовенства Святошинського благочиння Києва

Soborna Liturgiya 201511 березня, в середу 3-ї седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь преподобного Симеона Стовпника Святошинського благочиння (с. Петропавлівська Борщагівка).

Преосвященному владиці співслужили благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв та духовенство благочиння і міста Києва.

Після сугубої єктенії владика підніс молитву за мир в Україні. Також цього дня відбулося спільне говіння священнослужителів Святошинського благочиння.

 

Дивіться більше фото на офіційному сайті Київської Митрополії Української Православної Церкви